Skip Navigation Links

            اخبار

انعقاد تفاهم‌نامه میان سازمان داوطلبان و خانه سینماهمزمان با روز جهانی داوطلبان، اعضای هیئت مدیره خانه سینمای ایران به عضویت داوطبانه هلال احمر درآمدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان داوطلبان، روز گذشته در مراسمی با حضور رئیس سازمان داوطلبان، اعضای هیئت مدیره خانه سینما، عضو داوطلب جمعیت هلال احمر شدند و تفاهم نامه همکاری مشترک نیز میان این سازمان و خانه سینما منعقد شد.
فرح­ ناز رافع؛ رئیس سازمان داوطلبان با اعلام این خبر گفت: هنرمندان به واسطه محبوبیت و مقبولیتی که در میان آحاد جامعه دارند، می توانند در ارائه خدمات بشردوستانه نقش تاثیرگذاری ایفا کنند.
به گفته رافع، این تفاهم نامه برای ارتباط بیشتر این سازمان و اهالی هنر منعقد شده و قرار است خانه سینما در ترویج فرهنگ صلح و نوعدوستی، سازمان داوطلبان را همراهی کند.
رافع افزود: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده، هنرمندان عرصه سینما به عنوان افرادی شناخته شده و الگو در حوادث و سوانح و در جمع آوری کمک برای نیازمندان، همراه سازمان داوطلبان خواهند بود.
 آموزش های امدادی و مشارکت هنرمندان در طرح های انسان­دوستانه و ترغیب و تشویق آنها در انجام امور خیر خواهانه از جمله مفاد این تفاهم نامه بوده است.
دیـــده بــان
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
      با وارد كردن ایمیل خود در فرم زیر اخبار جدید بطور خودكار برایتان ارسال می شود:    
       
   
   
       
صـفـحـه اول     دربــــــاره       تــــمــــاس       English  
 
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به خانه سینمای ایران است
All Rights Reserved, Khanehcinema.ir 2008-2010
Developed by Rayan goustar - Designed by Hamidreza Studio